Wygodne elektronarzędzie wielofunkcyjne CMT 11

Duża moc silnika i ruchy oscylacyjne umożliwiają obróbkę wielu materiałów narzędziem o ergonomicznym kształcie.

narzędzie wielofunkcyjne
Narzędzie wielofunkcyjne

Oscylacyjne elektronarzędzie wielofunkcyjne CMT 11 włoskiego producenta CMT Orange Tools to jedno wszechstronne elektronarzędzie, które może zastąpić całą gamę narzędzi, umożliwiając precyzyjne cięcie, szlifowanie, żłobienie lub ścieranie. Profesjonalne narzędzie wraz z praktyczną walizką jest niezbędne do wykonywania wszelkich zadań, szczególnie poza zakładem. Moc silnika 300 W oraz ruchy oscylacyjne 21 000 razy na minutę całkowicie wystarczą do komfortowej pracy.

Multifunkcyjne urządzenie oscylacyjne
Elektronarzędzie oscylacyjne CMT 11 z solidną walizką

Płynna regulacja prędkości obrotowej silnika w zakresie 11 000-21 000 RPM umożliwia obróbkę wielu materiałów. Ergonomiczny kształt narzędzia pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach. Uchwyt ze stali nierdzewnej gwarantuje precyzyjną pracę i optymalne przeniesienie ruchu oscylacyjnego.

elektronarzędzie wielofunkcyjne ma w komplecie uchwyt i zestaw odpylający
Ergonomiczny uchwyt oraz skuteczny zestaw odpylający

Pokrycie trudno ścieralną powłoką chroni ostrze przed rdzą i korozją. Wzmocnione mocowanie narzędzia redukuje wibracje, gwarantuje większą kontrolę i precyzyjną pracę. Konstrukcja mocowania narzędzi pozwala na ich szybką wymianę do kolejnych realizowanych operacji. Idzie z tym w parze bogactwo dostępnego osprzętu w postaci brzeszczotów, tarników i papierów ściernych, które spełniają swoje zadanie w trakcie obróbki różnych materiałów.

osprzęt CMT 11
Ostrza węglikowe HM. Idealny do pracy z drewnem, gwoździami i wkrętami, płytami gipsowo-kartonowymi, tworzywami sztucznymi, blachą, miedzią, aluminium i stalą nierdzewną
Stal narzędziowa węglowa. Do cięcia drewna i tworzyw sztucznych.
Bimetal z 8-proc. dodatkiem kobaltu. Do cięcia metalu, gwoździ i tworzyw sztucznych
Bimetal z 8-proc. dodatkiem kobaltu, pokryty azotkiem tytanu. Idealny do pracy z drewnem, płytą wiórową, tworzywami sztucznymi, blachą, rurami miedzianymi i aluminiowymi oraz profilami. Specjalna powłoka azotku tytanu wydłuża żywotność o 30-proc

Program osprzętu obejmuje rozwiązania do wszelkich potrzeb. Można ciąć w drewnie, tworzywach sztucznych, stali, aluminium, płytach gipsowo-kartonowych, szlifować za pośrednictwem papierów ściernych instalowanych na trójkątnej stopie z mocowaniem na rzep typu Velcro®, ścierać szpachelkami stare kleje czy też usuwać fugi brzeszczotem promieniowym.

Program akcesoriów przeznaczony jest dla rzemieślników, którzy cenią sobie wszechstronność zastosowań uniwersalnego narzędzia.

Oscylacyjne narzędzie CMT 11 jest nowością w ofercie ITA TOOLS. Dostępne jest wraz z osprzętem u partnerów handlowych CMT w całej Polsce.