Nowość 2018 Trymer do obrzeża VIRUTEX FR256N

Hiszpański producent elektronarzędzi VIRUTEX przygotował na nowy rok odświeżoną wersję jednego z najpopularniejszych na rynku trymerów do obrzeża. Dzięki temu FR256N zyskał jeszcze lepszą funkcjonalność.

Zestaw do trymowania FR256N składa się z frezarki o mocy 750W z uchwytem mocującym 8 mm oraz dwiema stopami do trymowania obrzeża. Stopa CA56U z szerokim blatem idealnie sprawdza się w pracy z dużymi elementami oraz trymowaniu formatek krzywoliniowych i okrągłych. W stopie ukryta jest prowadnica do frezowania narożników. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma ją zawsze pod ręką podczas frezowania. Na kołnierzu stopy wygrawerowano liczby 1-5 odpowiadające odpowiedniemu promieniowi, jaki chcemy zastosować podczas trymowania obrzeża. Pozwala to bardzo prosto i szybko przezbroić ustawić frezarkę do pracy.

trymer do obrzeża z kołnierzem
Frezarka ze stopą CA56U zyskała jeszcze lepszą funkcjonalność.

Zestaw zawiera też mniejszą stopę o okrągłym kształcie wykorzystywaną do trymowania obrzeża oraz innych prac. Całość zapakowana jest w funkcjonalną i estetyczną walizkę. FR256N to doskonale znany produkt stolarzom pracującym z płytą wiórową. Niezawodna elektronika i silniki sprawiają, że frezarki VIRUTEX służą swoim użytkownikom wiele lat.

trymer do obrzeża
Trymer do obrzeża FR256 w pracy.

Rok 2018 będzie obfitował w wiele nowości powiązanych z obróbką płyty wiórowej. Z początkiem roku w ofercie pojawi się nowy stolik do okleiniarki ręcznej PEB250  pozwalający na szybkie przezbrojenie jej w okleiniarkę stacjonarną oraz przycinarka do obrzeża 3 mm o wysokości do 55 mm.

To nie koniec nowych produktów i zmian w już istniejących. Szczegóły niebawem!