Efektywny rozkrój na pilarce panelowej z podcinakiem

Najkorzystniejszym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym i efektywnościowym jest zastosowanie kompletu piły HW i podcinaka diamentowego.

Oferta pił tarczowych ITA TOOLS do rozkroju płyty wiórowej na pilarkach panelowych i formatowych jest niezwykle bogata. Zagwarantowana jest ich szybka dostępność z magazynu.

– Co ważne, klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednią tarczę do posiadanej maszyny za pomocą profesjonalnego katalogu ITA TOOLS, który jest na stronie firmy, także w formie e-katalogu, z dostępem on-line – mówi Adrian Mrozowski, koordynator ds. obsługi klienta w ITA Tools.

podcinak diamentowy
Podcinak diamentowy

W ofercie znajduje się kilkadziesiąt rozmiarów tarcz i podcinaczy przeznaczonych do popularnych na rynku maszyn. Dotyczy to zarówno klasycznych pił tarczowych o średnicy 300 mm z 96 zębami do pilarek formatowych, jak i o średnicach 350, 400, 450 i 460 mm, na pilarki panelowe. W ofercie znajdują się tarcze m.in. do takich maszyn, jak Holzma, Schelling, Holz-Her, Giben, SCM.

– Oferta skierowana do użytkowników pilarek panelowych i formatowych to także, a może przed wszystkim, cała gama podcinaczy diamentowych, które obecnie coraz częściej zastępują te z zębami HM.

– Wieloletnie doświadczenie, oparte na partnerskich relacjach z klientami dowiodło, iż najkorzystniejsze pod względem ekonomicznym i efektywne jest zastosowanie kompletu piły HW i podcinaka diamentowego. Takie zestawienie przynosi sporo korzyści dla klienta. Zalety podcinaka diamentowego, które najczęściej wymieniają klienci to nawet 50 razy większa żywotność w stosunku do standardowych podcinaków HM. Także oszczędność czasu i pieniędzy, albowiem unika się częstych zmian i ustawień w stosunku do podcinaka HM. W trosce o prawidłowy serwis podcinaków diamentowych i zapewnienie kompleksowej obsługi swoim partnerom, ITA Tools świadczy usługę ostrzenia i regeneracji podcinaków. Ostrzarnia znajdująca się w Mielcu posiada nowoczesny park, gdzie z najwyższą dokładnością ostrzone są narzędzia diamentowe.

piła diamentowa z zębami HM
Piła diamentowa najwyższej jakości z zębami HM

Piły ITA Tools odznaczają się wysoką jakością cięcia, a przy tym zachowują korzystny stosunek cenowy do oferty konkurencji. Połączenie piła tarczowa plus podcinak diamentowy jest najlepszym rozwiązaniem w rozkroju laminowanych płyt wiórowych i MDF na pilarkach panelowych i formatowych. Kompleksowa oferta ITA TOOLS i mnogość opcji stwarzają klientom duże możliwości wyboru najefektywniejszego rozwiązania w zakresie rozkroju. Dostępność pił i podcinaków diamentowych w magazynie zapewnia ciągłość dostaw do klientów.