Wśród wielu narzędzi także noże do cutterów

ITA TOOLS, wychodząc naprzeciw wysokim standardom w produkcji mebli, zaopatruje branżę meblarską i stolarską w profesjonalne narzędzia i akcesoria.

Rosnące oczekiwania klientów co do jakości mebli tapicerowanych stawiają przed producentami potrzebę wdrażania coraz to nowszych rozwiązań technologicznych w swoich fabrykach. Firma ITA TOOLS, wychodząc naprzeciw wysokim standardom w produkcji mebli, od wielu lat zaopatruje branżę meblarską i stolarską w narzędzia, niezbędne w procesie produkcji wszelkiego rodzaju elementów.

W przypadku rozcinania wstępnego na centrach obróbczych, firma proponuje szeroką gamę frezów VHM oraz DIA, dostosowanych do indywidualnych wymagań oraz możliwości produkcyjnych użytkownika. Są to narzędzia mogące pracować z posuwem od 5 do nawet 25-30 m/min.

– Doświadczeni przedstawiciele handlowi zawsze chętnie pomagają w dobraniu najlepszego rozwiązania dla klienta – mówi Piotr Wojtasik, specjalista ds. sprzedaży ITA TOOLS.

– Ważnym punktem oferty jest też szybki i nowoczesny serwis tych narzędzi. Bardzo krótkie terminy oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie sprawiają, że lawinowo przybywa klientów, którzy powierzają swoje narzędzia właśnie firmie ITA TOOLS. W bardzo wielu zakładach ważnym elementem produkcji jest wycinanie wad oraz docinanie elementów na określoną długość. Proces ten odbywa się na pilarce optymalizującej. Firma poleca swoje rozwiązania w postaci pił z dużą ilością zębów ułożonych tak, aby sprostać bardzo wysokim posuwom stosowanym na optymalizerce.

– Uzupełniając ofertę dla producentów mebli tapicerowanych, w ostatnim czasie wprowadziliśmy do sprzedaży nożyki widiowe do tzw. cutterów, czyli maszyn CNC, rozkrawających materiały obiciowe.

noże do cutterów o różnych kształtach
ITA TOOLS posiada nożyki widiowe do cutterów wielu marek.

– Są one powszechnie wykorzystywane nie tylko u producentów, którzy tworzą mebel od momentu szkieletu, ale również wśród firm zajmujących się samym obijaniem lub nawet samym rozkrawaniem różnego rodzaju materiałów obiciowych. Posiadamy nożyki widiowe do maszyn takich marek, jak: Zund, Kongsberg, Lectra, Gerber, Bullmer, Summagraphic, Aristo i wielu innych. Szeroką ofertę noży do cutterów, a także innych narzędzi można sprawdzić na stronie itatools.pl lub zapytać przedstawiciela handlowego.