Niezawodne tarcze do ekstremalnych zastosowań

Dobra jakość cięcia elektronarzędziami

Dzięki supercienkim zębom seria ITK marki CMT Orange Tools zapewnia idealną jakość wykończenia i małe straty materiału. Są to najwyższej jakości tarcze do elektronarzędzi. Ich cechą charakterystyczna jest pomarańczowa powłoka PTFE, którą pokryty jest korpus tarczy. Zadaniem powłoki PTFE jest przede wszystkim znacząca redukcja tarcia, dzięki czemu piła zabezpieczona jest przed przegrzaniem. W efekcie tarcza pracuje dłużej, gwarantując odpowiednią jakość cięcia.

Tarcze do elektronarzędzi z powłoką PTFE
Powłoka PTFE w serii pił ITK® Plus zapewnia znaczącą redukcję tarcia, dzięki czemu piła chroniona jest przed przegrzaniem

Jest szeroka różnorodność pił ITK Plus, więc klienci mogą wybrać odpowiednią pilę, korzystając z tabeli z modelami elektronarzędzi, znajdującej się w katalogu CMT. Oprócz produktów do cięcia standardowych materiałów drewnopochodnych i drewna litego, CMT proponuje tarcze o znacznie szerszym zakresie zastosowania, na przykład seria 236 z zębami diamentowymi do rozcinania wzdłuż i w poprzek takiego materiału jak Corian.

Tarcze do elektronarzędzi CMT TOOLS
Tarcze ITK Plus przeznaczone do elektronarzędzi akumulatorowych

Marka CMT ma także propozycję dla użytkowników coraz popularniejszych na rynku pilarek i zgłębiarek akumulatorowych. Serie 271, 272 i 226 zawierają piły przeznaczone własnie do tego typu urządzeń, służące do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna i innych materiałów. Tarcze te posiadają cieńszy korpus oraz dodatkowe otwory chłodzące, aby zminimalizować obciążenie akumulatora i przedłużyć pracę elektronarzędzia.

Całość oferty pił CMT do elektronarzędzi jest dostępna na terenie całej Polski u dystrybutorów CMT.